יעל אורון יושבת ראש הנהגת ההוריםשלום להורים,

 

נעים מאד להכיר...  אני יעל גוטרייך אורון, יו"ר הנהגת ההורים החדשה,  רציתי להציג את עצמי ולספר קצת על מטרות הנהגת ההורים. 

 

אני אמא של דניאלה, שלומדת בכתה ג' ויונתן ואבנר שעדיין בגנים. אני נשואה ליואב, מעצבת פנים במקצועי וגרה ברשפון. 

 

לבית הספר יש מקום מאד חם בלב המשפחה שלנו, שכן סבתא של דניאלה למדה בו כשהייתה ילדה וכך גם כל יתר בני המשפחה וכמובן גם אביה של דניאלה, יואב. לפי הסיפורים הרבה השתנה, אבל יש גם מיעט דברים שנותרו אותו דבר... אלו שבעיקר קשורים לקסם של המקום, לאוירה שבו ולכל מה שהופך אותו מקום שמרגיש כל כך טוב לילדים שלנו. 

 

הצטרפתי להנהגת ההורים כשדניאלה היתה בכתה א מתוך מקום שמאמין בשיתוף פעולה פורה בין ההורים למערכת לטובת הילדים של כולנו. כיו"ר חדשה, אצטרך להכנס לנעליים גדולות מאד שהשאירה גלי בדש ואשתדל לעשות זאת על הצד הטוב ביותר.

 

הדרך שלי היא דרך של שיתוף, עבודת צוות, תקשורת פתוחה ורצון לתרום ולתת. אני מאמינה שעלינו להתגבש כקהילה אחת ללא הפרדה בין הישובים השונים, לפעול יחד והלוואי ואצליח לקדם זאת. 

 

זוהי הזדמנות לומר תודה גדולה לאביגיל נפתלי שהסכימה לעבוד לצידי וכמובן לכל חברי הועד שהתנדבו ומוכנים לתת מזמנם למען הילדים שלנו. אני מאמינה בעבודה משותפת של כולנו כקבוצה מגובשת. אין לי ספק שיחד נוכל לקדם את הדברים שחשובים לכם ההורים על מנת להבטיח שבית הספר ימשיך להיות מקום שמקנה לילדנו ערכים טובים, רמה לימודית גבוהה ולא פחות חשוב בית חם ואוהב.

 

הורים שאינם בועד אך מעוניינים להעלות רעיונות, יוזמות או כל דבר אחר, מוזמנים תמיד לפנות אלי, לאביגיל או לכל חבר ועד אחר וכולנו נעשה מאמץ להתייחס ולקדם. 

 

אני מאחלת לכולכם שנה טובה ומוצלחת!

יעל

 

 


עבור לתוכן העמוד