פנייה ראשונה להורים ולתלמידים, 14 ביולי 2016

14 ביולי 2016

ח' בתמוז תשע"ו

הורים ותלמידים יקרים,

אני שמחה ונרגשת לכתוב מכתב היכרות זה, כמנהלת בית הספר, תפקיד אליו נבחרתי לאחרונה. זכות גדולה נפלה בחלקי להיות מחליפתו של דר' אלכס שניידר היקר, שהצעיד את קהילת בית הספר לאורך מסע מפואר בן 20 שנה. אני מאחלת לאלכס עוד שנים רבות של עשייה משמעותית בדרכו החדשה.

אל תפקיד מנהלת 'בית הספר המשותף כפר שמריהו-חוף השרון', הגעתי לאחר שנת ניהול בבית הספר היסודי 'לב-רן' בצורן, שנה בה החלפתי מנהלת בשנת שבתון. לפני כן, עבדתי כמחנכת וכרכזת מצוינות בבית הספר היסודי 'אוסישקין' ברמת השרון,  מתמחה בהוראת מחוננים ובחינוך לשוני. אני בת 47, מתגוררת ברמת השרון, נשואה לברק ואמא לבן (בן 13) ואדם (בן 9).

בשבוע האחרון, התחלנו אלכס ואני בתהליך העברת התפקיד ולמידת בית הספר. אני מפנימה את התרבות הייחודית, ההיסטוריה ארוכת השנים והעשייה החינוכית המשמעותית. תומכים ועוזרים לי באופן מלא ומסור שירי אביב, סגנית בית הספר, יוספה כהן, רכזת קשרי קהילה ותקשוב, יעל חסון מנהלנית בית הספר, איתי דקל רכז הספורט ודניאל דוידוביץ יועצת בית הספר.

לקבלת הפנים החמה שותפים גם מפקחת בית הספר הגב' שלומית ברק, ראש מועצת כפר שמריהו ומנהל מחלקת החינוך מר דרור אלוני, ראש מועצת חוף השרון מר אלי ברכה ומנהלת מחלקת החינוך הגב' שוש אקהאוז. תודה מיוחדת גם לגב' גלי בדש, יושבת ראש ועד ההורים. המחויבות של כל השותפים להצלחת בית הספר מרגשת.

אני מתרשמת מאד מבית הספר, מהצוות חדור המוטיבציה ומהעשייה החינוכית שרואה את הילד בייחודיותו, על כל גווניו. בכוונתי לשמור על התרבות הבית ספרית ולהמשיך להוביל ליזמות פדגוגית חדשנית.  גורם הכרחי להצלחה הוא שיתוף הפעולה ביננו, צוות בית הספר וההורים. נמשיך ליידע אתכם באופן שוטף על הנעשה בבית הספר, נפתח את דלתנו ונהיה אוזן קשבת לכל שאלה, בעיה או תלונה שעולה. נמשיך להתייעץ  כיצד לשפר את ההתקדמות הלימודית, חברתית ורגשית של ילדיכם.

 

ביום ראשון הקרוב, ישלח אליכם מכתב ממחנכ/ת הכיתה לשנת הלימודים הבאה. עבודה רבה הושקעה בשיבוץ המחנכים, וטובת ילדיכם עמדה ותמשיך לעמוד לנגד עיננו כגורם מכריע. בהצלחה לכולנו.

 

עם חזרתנו מחופשת הקיץ, יום שני 15.8.16 ניתן יהיה לקבוע עמי פגישות אישיות, דרך מנהלנית בית הספר יעל חסון.

נרגשת ומצפה לבאות,  מיכל גוטליב-פרידור

מנהלת בית הספר המשותף 'כפר שמריהו-חוף השרון'

עבור לתוכן העמוד